Beni Asla Bırakma PDF Kitap indir

Yapı Kredi Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
7870
Sayfa Sayısı
271
Yayınevi
Yapı Kredi Yayınları
Türü
Uzakdoğu Edebiyatı

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Kazuo Ishiguro – Beni Asla Bırakma PDF indir, e-kitap sitemizde Kazuo Ishiguro – Beni Asla Bırakma kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kazuo Ishiguro  tarafından kaleme alınan Beni Asla Bırakma kitabı 271 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilinde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Beni Asla Bırakma kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Beni Asla Bırakma kitap özeti, Beni Asla Bırakma google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Beni Asla Bırakma pdf oku, Beni Asla Bırakma yandex, Kazuo Ishiguro e-kitap indir pdf, Beni Asla Bırakma PDF Drive, Beni Asla Bırakma Epub, Beni Asla Bırakma kitap indir, Beni Asla Bırakma ücretsiz oku, Beni Asla Bırakma özeti, Beni Asla Bırakma pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Kazuo Ishiguro – Beni Asla Bırakma
Kısa Özet

Yatılı okul Hailsham’ın öğrencileri, bahçe duvarının arkasındaki karanlık ormandan çok korkarlar. Hafta sonları veya tatillerde evlerine gitmez, Hailsham’dan önceki yaşamlarını hatırlamazlar. Dış dünyayla bağlantıları yoktur. Öğretmenler değil, gözetmenler tarafından eğitilirler. Spor ve sanata büyük önem veren gözetmenler, Hailsham öğrencilerine sürekli özel olduklarını hatırlatır ve bedenlerine çok iyi bakmaları gerektiğini tekrarlar.Kathy H. de bir Hailsham mezunu. Otuz bir yaşında ve bakıcılık yapıyor. Hailsham’daki en yakın iki arkadaşının yeniden hayatına girmesi üzerine, onlarla paylaştığı geçmişi gözden geçirmek zorunda kalıyor. Onları özel kılan şeyin ne olduğunu ve bundan sonra hayatlarını nasıl biçimlendireceğini daha derinden anlamaya ihtiyacı var. Şu sorunun cevabını da bulması gerek: Sanat ve aşk zamanı durdurabilir mi?Kazuo Ishiguro, yayımlandığı yıl Time tarafından İngilizce yazılmış en iyi 100 roman listesine alınan Beni Asla Bırakma’da, yıkıma götüreceğini bile bile kendi kaderini kabullenenlere odaklanmış görünüyor.
Kazuo Ishiguro – Beni Asla Bırakma PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Kazuo Ishiguro – Beni Asla Bırakma Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Kazuo Ishiguro – Beni Asla Bırakma ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Kazuo Ishiguro – Beni Asla Bırakma Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kazuo Ishiguro – Beni Asla Bırakma kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!