Dörtlükler PDF Kitap indir

İş Bankası Kültür Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
4310
Sayfa Sayısı
196
Yayınevi
İş Bankası Kültür Yayınları
Türü
Şiir Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Ömer Hayyam – Dörtlükler PDF indir, e-kitap sitemizde Ömer Hayyam – Dörtlükler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ömer Hayyam  tarafından kaleme alınan Dörtlükler kitabı 196 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilinde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Dörtlükler kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Dörtlükler kitap özeti, Dörtlükler google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Dörtlükler pdf oku, Dörtlükler yandex, Ömer Hayyam e-kitap indir pdf, Dörtlükler PDF Drive, Dörtlükler Epub, Dörtlükler kitap indir, Dörtlükler ücretsiz oku, Dörtlükler özeti, Dörtlükler pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ömer Hayyam – Dörtlükler
Kısa Özet

Ömer Hayyam: Doğum ve ölüm tarihleri çeşitli kaynaklara göre farklılık gösterse de, 11. yüzyılın ortalarında doğduğu, 12. yüzyılın ilk çeyreği civarında öldüğü kabul edilen İranlı şair, felsefeci ve bilim adamı. Günümüzde ise, daha çok “rubai” türünün yaratıcısı olarak kabul gören Hayyam’ın dörtlükleri, Türkçe’ye Yahya Kemal ve Abdülbaki Gölpınarlı başta olmak üzere pek çok kez çevrildi. Sabahattin Eyüboğlu’nun çevirisi de, bunlar arasında en sevilenlerinden biri.
Ömer Hayyam – Dörtlükler PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Ömer Hayyam – Dörtlükler Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Ömer Hayyam – Dörtlükler ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Ömer Hayyam – Dörtlükler Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ömer Hayyam – Dörtlükler kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!