Bir Delinin Anı Defteri PDF Kitap indir

İş Bankası Kültür Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
8045
Sayfa Sayısı
223
Yayınevi
İş Bankası Kültür Yayınları
Türü
Rus Edebiyatı

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Nikolay Vasilyeviç Gogol – Bir Delinin Anı Defteri PDF indir, e-kitap sitemizde Nikolay Vasilyeviç Gogol – Bir Delinin Anı Defteri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nikolay Vasilyeviç Gogol  tarafından kaleme alınan Bir Delinin Anı Defteri kitabı 223 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilinde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Bir Delinin Anı Defteri kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Bir Delinin Anı Defteri kitap özeti, Bir Delinin Anı Defteri google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Bir Delinin Anı Defteri pdf oku, Bir Delinin Anı Defteri yandex, Nikolay Vasilyeviç Gogol e-kitap indir pdf, Bir Delinin Anı Defteri PDF Drive, Bir Delinin Anı Defteri Epub, Bir Delinin Anı Defteri kitap indir, Bir Delinin Anı Defteri ücretsiz oku, Bir Delinin Anı Defteri özeti, Bir Delinin Anı Defteri pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Nikolay Vasilyeviç Gogol – Bir Delinin Anı Defteri
Kısa Özet

Nikolay Vasilyeviç Gogol (1809-1852): Ukrayna`da, orta halli toprak sahibi bir ailede dünyayua geldi. Çocukluğunu etkileyen köy yaşamı Kazak gelenekleri eserlerine yanşıdı, Ukrayna halk kültürünün ögeleriyle işlenmiş öyküler yazdı. mizah anlayışı, gerçekçi tutumu ve canlı anlatımıyla Rus edebiyatında önemli bir yeniliğin öncüsü oldu. Dikanka Yakınlarında Bir Çiftlikte Akşam Toplantıları ve Mirgorod Öyküleri`nde mizahın yanı sıra, yaşam karşısında karamsarlık ve dünyanın kötülüğü üzerine düşüncelerini ortaya koydu. Petersburg Öyküleri yazarın öykülerinin ikinci halkasını oluşturmaktadır. Mazlum Beyhan (1948): Dostoyevski`den Suç ve Ceza ve Budala, Tolstoy`dan Sanat Nedir?, Çocukluk, İlkgençlik, Gençlik, Gogol`den Bir Delinin Anı Defteri, Burun, Palto Mazlum Beyhan`ın çevirdiği başyapıtlar arasında yer alır. Ayrıca Çernişevski, Byelinski, Kropotkin ve Şçedrin`den Türkçeye kazandırdığı eserlerle hiç tartışmasız son 35 yılın en önemli Rus edebiyatı çevirmenlerinden biridir.
Nikolay Vasilyeviç Gogol – Bir Delinin Anı Defteri PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Nikolay Vasilyeviç Gogol – Bir Delinin Anı Defteri Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Nikolay Vasilyeviç Gogol – Bir Delinin Anı Defteri ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Nikolay Vasilyeviç Gogol – Bir Delinin Anı Defteri Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Nikolay Vasilyeviç Gogol – Bir Delinin Anı Defteri kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!