Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı PDF Kitap indir

Epsilon Yayınevi

0/5 Oy yok
Yazar
Colleen Hoover
İndirilme
9668
Sayfa Sayısı
298
Yayınevi
Epsilon Yayınevi
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Colleen Hoover – Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı PDF indir, e-kitap sitemizde Colleen Hoover – Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Colleen Hoover  tarafından kaleme alınan Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı kitabı 298 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı kitap özeti, Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı pdf oku, Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı yandex, Colleen Hoover e-kitap indir pdf, Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı PDF Drive, Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı Epub, Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı kitap indir, Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı ücretsiz oku, Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı özeti, Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Colleen Hoover – Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı
Kısa Özet

Lowen Asleigh, yaşadığı finansal krizin ardından evini kaybetmek üzere olan bir yazardır. Büyük bir umutsuzluk içinde olduğu sırada beklenmedik bir teklif alır. Geçirdiği kaza sebebiyle kitap yazamayacak durumdaki ünlü yazar Verity Crawford’ın çoksatan serisini tamamlayacak ve karşılığında Verity’nin eşi Jeremy’den hayatını tamamen değiştirecek yüklü miktarda bir ödeme alacaktır.Lowen kendini kısa süre içinde Verity’nin gözlerden uzak evinde bulur. Göl kıyısındaki bu muhteşem malikânede onun seriye dair tuttuğu notlarını okuyacak ve serinin devamını yazacaktır. Ne var ki Lowen bilinci yerinde olmayan Verity’nin notları arasında onun acımasız bir dürüstlükle yazdığı otobiyografisini de bulur. Gerilim türünde bir başyapıt sayılabilecek bu otobiyografide iki kızını da kaybeden Verity kızlarının gerçekte nasıl öldüğünü anlatmıştır. Lowen okudukça dehşete kapıldığı bu taslağı, Verity’nin her şeyden habersiz eşine göstermekle yok etmek arasında bir seçim yapmak zorundadır.Colleen Hoover içgüdülerimize, bilinçaltımıza ve gerçeğe meydan okuyor.*Otobiyografilerle ilgili en tiksindiğim şey, her cümleden sahte düşüncelerin akmasıdır. Bir yazar, ruhu ve kitabı arasındaki her koruma katmanını ayırmaya istekli olmadıkça asla kendisi hakkında yazma cüretini göstermemelidir. Kelimeler doğrudan yürekten gelmeli, özgür kalırken etle kemiği parçalamalıdır. Çirkin, dürüst, kanlı ve biraz dehşet verici ama tamamen ortada. Okuru yazardan hoşlanması için teşvik eden bir otobiyografi, gerçek bir otobiyografi değildir. Kimse içten dışa sevilesi değildir. Birisi bir otobiyografiyi bitirdiğinde, en iyi ihtimalle, yazara karşı rahatsız edici bir tiksinti duyuyor olmalıdır. Ben bunu yapacağım. Okuyacağınız şey zaman zaman o kadar kötü bir tat bırakacak ki tükürmek isteyecek ama bu kelimeleri yutacaksınız, okuduklarınız bir parçanız hâline gelecek, içinize işleyecek ve onlar yüzünden acı çekeceksiniz. Ancak… benim sert uyarımla beraber… kelimelerimi yutmaya devam edeceksiniz çünkü buradasınız.İnsan. Meraklı. Devam edin.*-Verity Crawford
Colleen Hoover – Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Colleen Hoover – Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Colleen Hoover – Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Colleen Hoover – Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Colleen Hoover – Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!