Saklambaç PDF Kitap indir

Martı Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
4213
Sayfa Sayısı
448
Yayınevi
Martı Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

N.G. Kabal – Saklambaç PDF indir, e-kitap sitemizde N.G. Kabal – Saklambaç kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. N.G. Kabal  tarafından kaleme alınan Saklambaç kitabı 448 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilinde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Saklambaç kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Saklambaç kitap özeti, Saklambaç google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Saklambaç pdf oku, Saklambaç yandex, N.G. Kabal e-kitap indir pdf, Saklambaç PDF Drive, Saklambaç Epub, Saklambaç kitap indir, Saklambaç ücretsiz oku, Saklambaç özeti, Saklambaç pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

N.G. Kabal – Saklambaç
Kısa Özet

Katilin peşinde olduğunuzu sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz.
Katilin peşimizde olduğunu sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz.
Sırlar.
Yakalamaya çalıştıklarımız da kaçtıklarımız da onlar. 
Ophelia Valley kasabasında yaz boyunca iki cinayet işlendi. Kayıp kızlar şüpheli şekilde ölü bulundu. Ansel, Maddie ve Kylie her zaman yaptıkları gibi hayatlarını basit ve ortada yaşayarak eğleniyorlar, böylece kimse kurcalamıyordu. Ancak kasabaya yeni gelen genç Dedektif Wallace, kızların yakasını bırakacak gibi değildi. 
“Bazı sırlar dedektif, ölümden daha korkutucudur.”
Bu yüzden benden hoşlanıyorsunuz. Ama biliyorsunuz, katil peşinize düştüğü zaman siz de gerçekten kim olduğunuzun peşine düşersiniz.
Ya da gerçek benliğiniz, üzerini örttüğünüz her şeyle birlikte peşinize düşer.
İşte bundan kaçamazsınız.
N.G. Kabal – Saklambaç PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

N.G. Kabal – Saklambaç Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. N.G. Kabal – Saklambaç ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

N.G. Kabal – Saklambaç Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde N.G. Kabal – Saklambaç kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!