İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? PDF Kitap indir

Kronik Kitap

0/5 Oy yok
Yazar
İlber Ortaylı
İndirilme
6740
Sayfa Sayısı
288
Yayınevi
Kronik Kitap
Türü
Kişisel Gelişim Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

İlber Ortaylı – İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? PDF indir, e-kitap sitemizde İlber Ortaylı – İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İlber Ortaylı  tarafından kaleme alınan İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? kitabı 288 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? kitap özeti, İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? pdf oku, İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? yandex, İlber Ortaylı e-kitap indir pdf, İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? PDF Drive, İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? Epub, İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? kitap indir, İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? ücretsiz oku, İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? özeti, İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İlber Ortaylı – İnsan Geleceğini Nasıl Kurar?
Kısa Özet

“Bir hedef bulacaksınız, o uğurda çalışacaksınız, hedefinizi gerçekleştirmek için bir yol arayacaksınız, yol yoksa da o yolu yapacaksınız. Bir defa geçtiğiniz yoldan da bir daha geri dönmeyeceksiniz. Çünkü lüzumsuz geri dönüş başarısızlıktır, tekrara düşmektir, ufku kapatmaktır. Hedef bulmak, yol açmak ve aynı yoldan geri dönmemek… Hayattaki gayemiz budur.”İLBER ORTAYLI
Kendi kendinin mimarı olma ve hayata atılma… Yetenek, keşif, merak, potansiyel, heves, ayakta kalma güdüsü… Öğrenmenin, çalışmanın, düşünmenin yolları ve yöntemleri… Çalışacağız, okuyacağız, göreceğiz, planlayacağız, kendimize bir hayat kuracağız, tamam ama bunu hangi ölçüye göre yapacağız?
İlber Ortaylı bu kitapta kişinin hayattaki gayesini nasıl belirleyeceğini, hedefini nasıl koyacağını, geleceğini nasıl planlayacağını, potansiyelini nasıl değerlendireceğini yüzyılların içinde dolaşarak, tarihin büyük düşünürlerinin binlerce yıla meydan okuyan görüşlerini de yanımıza
İlber Ortaylı – İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

İlber Ortaylı – İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. İlber Ortaylı – İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

İlber Ortaylı – İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde İlber Ortaylı – İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!