Bir Yaz Boyunca PDF Kitap indir

Martı Yayınları

0/5 Oy yok
Yazar
Tessa Bailey
İndirilme
7308
Sayfa Sayısı
432
Yayınevi
Martı Yayınları
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Tessa Bailey – Bir Yaz Boyunca PDF indir, e-kitap sitemizde Tessa Bailey – Bir Yaz Boyunca kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tessa Bailey  tarafından kaleme alınan Bir Yaz Boyunca kitabı 432 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilinde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Bir Yaz Boyunca kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Bir Yaz Boyunca kitap özeti, Bir Yaz Boyunca google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Bir Yaz Boyunca pdf oku, Bir Yaz Boyunca yandex, Tessa Bailey e-kitap indir pdf, Bir Yaz Boyunca PDF Drive, Bir Yaz Boyunca Epub, Bir Yaz Boyunca kitap indir, Bir Yaz Boyunca ücretsiz oku, Bir Yaz Boyunca özeti, Bir Yaz Boyunca pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Tessa Bailey – Bir Yaz Boyunca
Kısa Özet

Moda ile partilere düşkünlüğüyle tanınan Piper Bellinger bir sosyal medya fenomenidir ve bu ünü yüzünden paparazziler her daim peşindedir. Piper, kontrolden çıkan bir havuz partisinden sonra kendini önce nezarethanede hemen ardından da manşetlerde bulur. Ancak son darbe üvey babasından gelir: Tüm bu şımarıklıklar artık adamın canına tak etmiştir ve Bellinger Kardeşler, merhum babalarının eski barını işletmek için doğdukları kasabaya gidecektir.
Genç kadın Westport’a ayak basmasının henüz beşinci dakikasında, onun Beverly Hills’ten uzakta bir hafta bile dayanamayacağını düşünen iriyarı ve kaba tekne kaptanı Brendan`la tanışır. Piper o anda hem üvey babasına hem de bu seksi kasabalıya, güzel bir surattan daha fazlasına sahip olduğunu kanıtlamaya karar verir.
Fakat Westport küçük bir kasabadır ve Piper kısa süre içinde, gittiği her yerde Brendan’a rastlamanın kaçınılmaz olduğunu fark eder. Eğlence düşkünü bir jet sosyete üyesi ile huysuz bir tekne kaptanı her ne kadar zıt karakterde olsalar da aralarında inkâr edilemez bir çekimin fitili ateşlenmiştir bile. Piper herhangi bir şekilde dikkatinin dağılmasını istememektedir; özellikle de denize açılıp haftalar boyu geri dönmeyen bir adam tarafından. Geçmişiyle bağlantı kurup Westport’u evi gibi görmeye başladıktan sonra Los Angeles’taki şatafatlı fakat soğuk hayatın gerçekten istediği şey olup olmadığını sorgulamadan edemez. Los Angeles hâlâ ona seslenmektedir ama Brendan -ve anılarla dolu bu küçük kasaba- çoktan kalbini ele geçirmiştir.
Tessa Bailey – Bir Yaz Boyunca PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Tessa Bailey – Bir Yaz Boyunca Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Tessa Bailey – Bir Yaz Boyunca ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Tessa Bailey – Bir Yaz Boyunca Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Tessa Bailey – Bir Yaz Boyunca kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!