Aşk Hipotezi PDF Kitap indir

Nemesis Kitap

0/5 Oy yok
İndirilme
7208
Sayfa Sayısı
376
Yayınevi
Nemesis Kitap
Türü
Roman

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Ali Hazelwood – Aşk Hipotezi PDF indir, e-kitap sitemizde Ali Hazelwood – Aşk Hipotezi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ali Hazelwood  tarafından kaleme alınan Aşk Hipotezi kitabı 376 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilinde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Aşk Hipotezi kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Aşk Hipotezi kitap özeti, Aşk Hipotezi google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Aşk Hipotezi pdf oku, Aşk Hipotezi yandex, Ali Hazelwood e-kitap indir pdf, Aşk Hipotezi PDF Drive, Aşk Hipotezi Epub, Aşk Hipotezi kitap indir, Aşk Hipotezi ücretsiz oku, Aşk Hipotezi özeti, Aşk Hipotezi pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ali Hazelwood – Aşk Hipotezi
Kısa Özet

*Okurlar, nükteli diyalogları  ve sevilesi yan karakterleriyle hem gerçekçi hem de eğlenceli olan bu kitabıellerinden bırakamayacaklar.*Library JournalDoktora öğrencisi Olive Smith aşka inanan biri değildir. Bu inancına şanssızlığı da eklenir ve başına gelen olayların sonunda, sevgilisi olduğuna dair yalan söylemek zorunda kalır. Yalanına kanıt arayan Olive panikler ve okulun koridorunda karşısına çıkan ilk adamı öper.Ne yazık ki bu adam, öğrenciler tarafından *meşhur pislik* olarak bilinen genç biyoloji profesörü Adam Carlsen’dan başkası değildir. Olive hiç beklemediği bir tavırla karşılaşır; genç adam onun sırrını saklayacağını hatta işbirliği yaparak sevgilisi rolünü oynayacağını söyler.Olive ile Adam’ın küçük bir deney olarak başladıkları sahte ilişkileri, sonunda her şeyin gerçek olduğu bir noktaya varır. Genç kadın, aşk hipotezlerinden daha karmaşık tek şeyin kendi kalbini mikroskop altında incelemek olduğunu çok geçmeden fark edecektir.Sahte bir gönül ilişkisinde taraflar birbirlerine karşı koyamazsa ne yaşanır? Tabii ki tüm aşk hipotezleri yerle bir olur.
Ali Hazelwood – Aşk Hipotezi PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Ali Hazelwood – Aşk Hipotezi Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Ali Hazelwood – Aşk Hipotezi ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Ali Hazelwood – Aşk Hipotezi Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ali Hazelwood – Aşk Hipotezi kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!