Sevme Sanatı Modern Kapak PDF Kitap indir

Say Yayınları

0/5 Oy yok
Yazar
Erich Fromm
İndirilme
4919
Sayfa Sayısı
200
Yayınevi
Say Yayınları
Türü
Psikoloji Başvuru Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Erich Fromm – Sevme Sanatı Modern Kapak PDF indir, e-kitap sitemizde Erich Fromm – Sevme Sanatı Modern Kapak kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Erich Fromm  tarafından kaleme alınan Sevme Sanatı Modern Kapak kitabı 200 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilinde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Sevme Sanatı Modern Kapak kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Sevme Sanatı Modern Kapak kitap özeti, Sevme Sanatı Modern Kapak google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Sevme Sanatı Modern Kapak pdf oku, Sevme Sanatı Modern Kapak yandex, Erich Fromm e-kitap indir pdf, Sevme Sanatı Modern Kapak PDF Drive, Sevme Sanatı Modern Kapak Epub, Sevme Sanatı Modern Kapak kitap indir, Sevme Sanatı Modern Kapak ücretsiz oku, Sevme Sanatı Modern Kapak özeti, Sevme Sanatı Modern Kapak pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Erich Fromm – Sevme Sanatı Modern Kapak
Kısa Özet

*Sevgi, kişiyi diğer insanlardan ayıran duvarları yıkan, onu diğerleriyle birleştiren, insanın içindeki etkin gu¨çtu¨r.* *Psikoloji alanındaki en önemli çalışmalardan biri.*—The New York Times Her sanat dalı disiplin, odaklanma ve sabır gerektirir. Sanatta ustalaşma, bir çocuğun yeni yu¨ru¨meye başladığı evredeki gibi du¨şe kalka ama denemekten vazgeçmemekle elde edilir. Sevmek de içinde sevme ve sevilme eylemini birlikte muhafaza eden bir sanattır. Hatta diğer sanat dallarından daha fazla içgöru¨ye ve anlayışa sahip olmaya ihtiyaç duyar. Bir ustası, bir kılavuzu yoktur; kişinin salt kendisi için ve tek başına edinebileceği bireysel bir deneyimdir. Sevme Sanatı, bu sanatın nasıl ve hangi araçlarla icra edileceğinin anlatıldığı bir reçete ya da sevginin ne olduğu konusunda binlercesi bulunan bir kişisel gelişim kitabı değildir. Bunun çok ötesinde, artık bir klasik sayılan, hemen hemen tu¨m du¨nya dillerine çevrilen, yayımlandığı u¨lkelerde milyonlarca satan bu kitap, insanlığın geleceği için hu¨manist bir yaklaşım, sevme hakkında kusursuz bir felsefi manifestodur. Sevme Sanatı, *sevmek* eyleminin ana hatlarını belirleyen ve bunu felsefe ve psikoloji temelinde ele alan, incitmeyen, eleştirmeyen, dili ve içeriği asla eskimeyen bir kitap.
Erich Fromm – Sevme Sanatı Modern Kapak PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Erich Fromm – Sevme Sanatı Modern Kapak Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Erich Fromm – Sevme Sanatı Modern Kapak ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Erich Fromm – Sevme Sanatı Modern Kapak Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Erich Fromm – Sevme Sanatı Modern Kapak kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!