Senin Suçun Değil PDF Kitap indir

İnkılap Kitabevi

0/5 Oy yok
Yazar
Beyhan Budak
İndirilme
4273
Sayfa Sayısı
236
Yayınevi
İnkılap Kitabevi
Türü
Psikoloji Başvuru Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Beyhan Budak – Senin Suçun Değil PDF indir, e-kitap sitemizde Beyhan Budak – Senin Suçun Değil kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Beyhan Budak  tarafından kaleme alınan Senin Suçun Değil kitabı 236 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilnde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Senin Suçun Değil kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Senin Suçun Değil kitap özeti, Senin Suçun Değil google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Senin Suçun Değil pdf oku, Senin Suçun Değil yandex, Beyhan Budak e-kitap indir pdf, Senin Suçun Değil PDF Drive, Senin Suçun Değil Epub, Senin Suçun Değil kitap indir, Senin Suçun Değil ücretsiz oku, Senin Suçun Değil özeti, Senin Suçun Değil pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Beyhan Budak – Senin Suçun Değil
Kısa Özet

Hayatındaki sorunları düşün; değersizlik duygun, sana zarar veren ilişkilerinden vazgeçemeyişin, başarısızlıkların, aynı hataları tekrar tekrar yapışın, başkalarına şefkatle yaklaşırken kendine acımasız oluşun, içindeki kaybolmayan öfke ve hatta kıskançlıkların…Bunları yaşamayı sen mi seçtin? Ya da belki de geçmişte yaşadıkların bugün böyle hissetmene neden oluyor. Kendini suçlamayı bırak, bu işleri daha kötü hale getirmekten başka bir işe yaramaz. Bu kitapla birlikte geçmişinin karanlık dehlizlerine doğru bir yolculuğa çıkacağız; içine doğduğun aileden, yaşadığın travmalara kadar, bugün var olan problemlerinin geçmişteki izini süreceğiz. Çocukken alman gereken sevgi, saygı ve güveni alamadığın zaman neler olduğunu, zehirli anne baba davranışlarının nasıl yıkıma yol açtığını görecek; bazen önemsiz sanılan küçük bir travmanın uzun vadeli etkilerinin çok büyük olduğunu fark ettikçe hafifleyeceksin. Bu kitap sana mucizeler vaat etmiyor, hiçbir şey mükemmel olmayacak, ancak şu anki halinden daha iyi hissetmen kesinlikle mümkün. Beraber yürüyeceğimiz yolun amacı bu.Kendine bu şansı vermelisin…
Beyhan Budak – Senin Suçun Değil PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Beyhan Budak – Senin Suçun Değil Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Beyhan Budak – Senin Suçun Değil ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Beyhan Budak – Senin Suçun Değil Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Jose Mauro de Vasconcelos – Senin Suçun Değil kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!