Buzullar Arasında Bir Kış PDF Kitap indir

İş Bankası Kültür Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
6068
Sayfa Sayısı
96
Yayınevi
İş Bankası Kültür Yayınları
Türü
Klasik Romanlar ve Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Jules Verne – Buzullar Arasında Bir Kış PDF indir, e-kitap sitemizde Jules Verne – Buzullar Arasında Bir Kış kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jules Verne  tarafından kaleme alınan Buzullar Arasında Bir Kış kitabı 96 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilinde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Buzullar Arasında Bir Kış kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Buzullar Arasında Bir Kış kitap özeti, Buzullar Arasında Bir Kış google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Buzullar Arasında Bir Kış pdf oku, Buzullar Arasında Bir Kış yandex, Jules Verne e-kitap indir pdf, Buzullar Arasında Bir Kış PDF Drive, Buzullar Arasında Bir Kış Epub, Buzullar Arasında Bir Kış kitap indir, Buzullar Arasında Bir Kış ücretsiz oku, Buzullar Arasında Bir Kış özeti, Buzullar Arasında Bir Kış pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Jules Verne – Buzullar Arasında Bir Kış
Kısa Özet

1855 yılında ilk kez Musee des familles dergisinde yayımlanan Buzullar Arasında Bir Kış, okuru Dunkerque’ten dondurucu Grönland’a uzanan, aşk ve dostluk uğruna girişilen heyecan ve gerilim dolu bir maceraya davet ediyor. Bu kısa ama çarpıcı öyküde, büyük macera romanlarının barındırabileceği bütün unsurlar mevcuttur: Çetin bir deniz yolculuğu, zorlu bir arama kurtarma girişimi, düşman bir çevrede, son derece elverişsiz koşullarda hayatta kalma mücadelesi, gemide isyan…Kaptan Louis Cornbutte, Korkusuz Kız adlı gemiyle çıktığı sefer sırasında, tehlike sinyallerini aldığı bir uskunanın yardımına koşmak üzere iki tayfasıyla birlikte filikayla denize açılmış ve geri dönmemiştir. Korkusuz Kız’ı seferine başladığı Dunkerque’e ikinci kaptanı geri getirir. Louis’nin öldüğüne inanmayan ve kendisi de denizci olan babası Jean Cornbutte, mürettebatı toplayarak oğlunu aramak üzere yeniden denize açılır.
Jules Verne – Buzullar Arasında Bir Kış PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Jules Verne – Buzullar Arasında Bir Kış Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Jules Verne – Buzullar Arasında Bir Kış ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Jules Verne – Buzullar Arasında Bir Kış Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Jules Verne – Buzullar Arasında Bir Kış kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!