Küçük Karabalık PDF Kitap indir

Destek Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
4487
Sayfa Sayısı
56
Yayınevi
Destek Yayınları
Türü
Hikayeler

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Samed Behrengi – Küçük Karabalık PDF indir, e-kitap sitemizde Samed Behrengi – Küçük Karabalık kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Samed Behrengi  tarafından kaleme alınan Küçük Karabalık kitabı 56 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilinde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Küçük Karabalık kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Küçük Karabalık kitap özeti, Küçük Karabalık google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Küçük Karabalık pdf oku, Küçük Karabalık yandex, Samed Behrengi e-kitap indir pdf, Küçük Karabalık PDF Drive, Küçük Karabalık Epub, Küçük Karabalık kitap indir, Küçük Karabalık ücretsiz oku, Küçük Karabalık özeti, Küçük Karabalık pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Samed Behrengi – Küçük Karabalık
Kısa Özet

Bir zamanlar küçük bir karabalık vardı.Annesiyle beraber bir derede yaşıyordu. Koca gün boyunca birbirlerini kovalayıp eğlenirler, bazen diğer balıkların yanına gidip onlara katılırlar, yaşadıkları küçücük alanın içinde dönüp dururlardı akşama kadar. Anne Balık, Küçük Karabalık’ı çok severdi. Ondan başka yavrusu yoktu. Fakat bir süredir Küçük Karabalık’ın üzerinde garip bir durgunluk sezmeye başladı.Küçük Karabalık çok zaman içine kapanıyor, derin düşüncelere dalıyordu. Bazen annesinin peşi sıra isteksizce yüzerken geride kalıyor, onun izini kaybettiği bile oluyordu. Küçük Karabalık’taki bu değişiklik fark edilmeyecek gibi değildi.Sonunda bir sabah daha güneş doğmadan annesini uyandırdı Küçük Karabalık. *Anneciğim kalk lütfen* dedi. *Ben artık böyle bomboş dolaşmak istemiyorum. Bu derenin dışında başka bir hayat olup olmadığını öğrenmeliyim. Bu yüzden buradan gitmeliyim.*Küçük Karabalik, sadece çocuklar için değil, büyükler için de eşsiz bir masal… Çünkü herkes bir gün başını alıp gitmek ister. Herkesin bir hayali vardır. Kimi hayalinin peşinden koşabilir, kimi koşamaz. Ama Küçük Karabalık, hayallerinin peşinden koşanlara ilham olmaya devam eder…
Samed Behrengi – Küçük Karabalık PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Samed Behrengi – Küçük Karabalık Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Samed Behrengi – Küçük Karabalık ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Samed Behrengi – Küçük Karabalık Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Samed Behrengi – Küçük Karabalık kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!