Seksen Günde Dünya Gezisi PDF Kitap indir

İş Bankası Kültür Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
9942
Sayfa Sayısı
272
Yayınevi
İş Bankası Kültür Yayınları
Türü
Fransız Edebiyatı Kitapları

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

Jules Verne – Seksen Günde Dünya Gezisi PDF indir, e-kitap sitemizde Jules Verne – Seksen Günde Dünya Gezisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jules Verne  tarafından kaleme alınan Seksen Günde Dünya Gezisi kitabı 272 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilinde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. Seksen Günde Dünya Gezisi kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. Seksen Günde Dünya Gezisi kitap özeti, Seksen Günde Dünya Gezisi google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, Seksen Günde Dünya Gezisi pdf oku, Seksen Günde Dünya Gezisi yandex, Jules Verne e-kitap indir pdf, Seksen Günde Dünya Gezisi PDF Drive, Seksen Günde Dünya Gezisi Epub, Seksen Günde Dünya Gezisi kitap indir, Seksen Günde Dünya Gezisi ücretsiz oku, Seksen Günde Dünya Gezisi özeti, Seksen Günde Dünya Gezisi pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Jules Verne – Seksen Günde Dünya Gezisi
Kısa Özet

Londralı beyefendi Phileas Fogg, üyesi olduğu Reform-Kulüp’te gazetesini okurken seksen günde dünyayı dolaşmanın mümkün olduğunu öğrenir. Bu olağanüstü yolculuk 19. yüzyılda sanayi devrimiyle gelen tren ve buharlı gemi gibi toplu taşıma araçlarının yanı sıra 1869 yılında açılan Süveyş Kanalı sayesinde yapılabilmektedir.Kulüp arkadaşlarıyla bu yolculuğu seksen gün içinde tamamlayacağına dair bahse tutuşan Fogg, aynı gün uşağı Passepartout’yla birlikte Londra’dan ayrılır. Bu meydan okumayla başlayan bin bir türlü maceraya, bir polis soruşturmasıyla, bir de aşk hikâyesi eklenir. Yayımlandığı 1972 yılından beri popülaritesinden hiçbir şey yitirmeyen Seksen Günde Dünya Gezisi yazarın en sevilen yapıtlarından biridir. Verne’in ulaşım olanaklarının gelişmesiyle *küçülen* dünyasına, artık elektronik çağa adım atmış ve geleneksel medyanın yerini yeni medyaya bırakmasıyla bir *küresel köy*e dönüştüğünden dem vurulan günümüz dünyasından bakmak da ayrı bir macera olsa gerektir.
Jules Verne – Seksen Günde Dünya Gezisi PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

Jules Verne – Seksen Günde Dünya Gezisi Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. Jules Verne – Seksen Günde Dünya Gezisi ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

Jules Verne – Seksen Günde Dünya Gezisi Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Jules Verne – Seksen Günde Dünya Gezisi kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!