SES VE ÖFKE PDF Kitap indir

Yapı Kredi Yayınları

0/5 Oy yok
İndirilme
8947
Sayfa Sayısı
272
Yayınevi
Yapı Kredi Yayınları
Türü
Amerikan Edebiyatı

Bu uygulamayı bildir

Kitap Hakkında

William Faulkner – SES VE ÖFKE PDF indir, e-kitap sitemizde William Faulkner – SES VE ÖFKE kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. William Faulkner  tarafından kaleme alınan SES VE ÖFKE kitabı 272 sayfadan oluşup kitabı hemen indirip e-kitap ve pdf kitap şekilinde okuyabilirsiniz. Pinterest hesabımız için tıklayınız. SES VE ÖFKE kitabını ücretsiz bir şekilde Sitemizden indirebilirsiniz. SES VE ÖFKE  kitap özeti, SES VE ÖFKE google drive indir, pdf kitap indir, epub kitap indir, SES VE ÖFKE  pdf oku, SES VE ÖFKE  yandex, William Faulkner e-kitap indir pdf, SES VE ÖFKE  PDF Drive, SES VE ÖFKE Epub, SES VE ÖFKE kitap indir, SES VE ÖFKE ücretsiz oku, SES VE ÖFKE özeti, SES VE ÖFKE pdf ve Epub oku ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

William Faulkner – SES VE ÖFKE
Kısa Özet

Yirminci yüzyılın klasikleri arasına girmiş, Faulkner edebiyatının zirvelerinden biri olan Sesve Öfke’de, ABD’nin güneyinde yaşayan Compson ailesinin dağılışı farklı bilinçlerle izleniyor: Zihinsel engelli oğul Benjy’nin, suçluluk ve onur duygularıyla azap çeken ağabeyi Quentin’in, sert, mantıklı ve kurnaz diğer erkek kardeş Jason’ın anlatımlarıyla, ailede yaşananlar yavaş yavaş açığa çıkıyor. Faulkner’ın, kendine özgü yoğun dili ve kurgusuyla, yaşananları, düşünülenleri, yayılan ya da sıkışan duyguları tüm bir atmosfer içinde vermekteki ustalığını doyasıya gösteren bir roman Sesve Öfke.Ses ve Öfke’de, karakterlerin sahiciliği ve olayların evrensel trajedisi, Faulkner’ın diliyle bir cam kırığı kadar keskin, bir öfke ânı kadar yüksek sesli.Yazdığım bir romanı daha önce yazdıklarım arasından bana en çok acı ve keder verenine göre yargılarım, tıpkı bir annenin hırsız ya da katil olan çocuğunu rahip olan çocuğuna oranla daha çok sevmesi gibi. William Faulkner (En sevdiği romanının neden Ses ve Öfke olduğunu açıklarken)Faulkner’dan başka hiç kimse yazıya yüreğinden ve ruhundan bu kadar çok şey katmamıştır. Eudora Welty
William Faulkner – SES VE ÖFKE PDF Kitap indir

—————————————————————————————————————–

William Faulkner – SES VE ÖFKE Epub Kitap indir Bu Türü sevenler için bilhassa okunmasını tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir kitap. Öteki eserlere bakmak için Pdf Kitap İndir linkinden birbirinden güzel kitapla arşivimize bakabilirsiniz. William Faulkner – SES VE ÖFKE ücretsiz Kitap indir Kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşırsanız mutlu oluruz. Kitap isteklerinizi daima dikkate alıyoruz. Okumak ruhun oksijenidir!

——————————————————————————————————————

William Faulkner – SES VE ÖFKE Nasıl Ücretsiz PDF Kitap  İndirebilirim? Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat bu kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde William Faulkner – SES VE ÖFKE kitabını indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Ücretsiz ve hızlı şekilde PDF Kitap indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz PDF Kitap dosyasına erişebilirsiniz. İyi ki Kitaplar Var!


=> Ufkunuzu Açacak Romanlar

——————————————————————————————————————

İndirme Linkleri!

PDF formatında indir!

Epub formatında indir!

Word doc. formatında indir!

Yandex Disk Drive İndir!

Google Drive İndir!